pisma, wizyty, wypowiedzi, kandydaci do Semu RP - Polnisches Kulturzentrum e.V.
Blog > Komentarze do wpisu
Do Komisji ds. Służb Spec.: wsadzili Wojtka zamiast Wojciecha - Osobliwy List Otwarty Ludzi z Mediów w Polsce

Pan Poseł Jarosław Zieliński - Komisja do Spraw Służb Specjalnych, Sejm RP - Warszawa, ul. Wiejska 2

Szanowny Panie Przewodniczący,

http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20080731_1522-270197.mp3

24 ludzi mediów o nazwiskach na tyle znanych, że nie dopuszczających możliwości samorodnego zaistnienia z ich udziałem zjawiska zbiorowego szaleństwa, zwróciło się wczoraj do posłów Komisji do Spraw Służb Specjalnych o przerwanie wakacji. 

W gorączce globalnego ocipienia doszło do osobliwej paralaksy: zamiast na adres Pana Posła odprawiono rzeczone kuriozum na nazwiska: Lech Kaczyński, Donald Tusk, Bronisław Komorowski.

Dziwaczny postulat nie został przy tym niczym uzasadniony, nie można bowiem uznać za rzeczowe uzasadnienie dla przerywania wakacji posłów Sejmu RP żadnych z okoliczności opisanych w tzw. liście pożegnalnym Wojciecha Sumińskiego, które to sprawki, zaistę diabelskie dzieła były już wcześniej wielokrotnie przedstawione publicznie przez autora, a zebrane do kupy nie wnoszą przecież nic nowego do opisu obyczajów żydokomunistycznej chołoty, która przejęła w Polsce władzę i własność Narodu Polskiego na mocy zbrodniczego, szatańskiego  paktu z agentami KGB: Jaruzelskim i Kiszczakiem,  zawartego przez żydotrockistów z KOR-u w podwarszawskiej Magdalence 1989 roku

Dziwoląg dziennikarski upowszechniony jako  Dokument Nr 3336  na stronie internetowej petycje.pl   podpisany został przez dziennikarzy nie tyle polskich i katolickich, co raczej zdecydowanie tendencyjnie "optujących na prawo i sprawiedliwość", a więc jest tak naprawdę  nieszczęsnym wytworem grafomańskim szczególnej troski, czyli zasługującym na bezwzględne odsądzenie od czci i wiary rzymsko-katolickiej, jak każdy inny dokument nadgorliwej naiwności przechrztów.

Zamiast więc odwoływać się do wspólnego nam wykształcenia filologicznego, by dokonać eksplikacji tekstu, zwróćmy uwagę na kilka cech wartościowych przedmiotu, to jest takich, które krytykowi literackiemu, jakim bywał Henryk Elzenberg pozwalały w okresie największej nawet kanikuły móc dostrzec przedmiot takim, jaki on w swojej istocie był.

Przedmiot historii na kanwie faktów:

1. dziennikarz Wojciech Sumliński (narodowości i wyznania nieznanego, obywatel polski) przez wiele lat zaszczycany był dostępem do ekskluzywnych materiałów dowodowych zgromadzonych przez oficerów służb specjalnych;

2. Wojciech S. puszczał przez parę lat parę w gwizdek, pisał artykuły i wydawał książki, do których materiały zbierali dla niego na ochotnika wolontariusze z różnych służb specjalnych (w tym miejscu inf. na poziomie nauczania pozaszkolnego: na terenie Rzeczpospolitej działały w wieku XX  między inn. takie służby specjalne jak: Ochrana, Gestapo, SMIERSZ, NKWD, KGB, UB, SB, ORMO, ZOMO, ROMO, WSI, UOP, ABW, CBA);

3. Wojciech S. oskarżony został ostatnio o płatną protekcję w materii: służby specjalne, w której brylował za Maciarewicza z KOR-u jako tzw. dziennikarz/ śledczy, więc wydano nakaz aresztowania jego osoby;

 organa władzy

4. Wojciech S.  obraził bez wątpienia uczucia religijne milionów Polaków i Katolików poprzez fakt, iż chcąc uniknąć przykrego dla każdego człowieka terminowego aresztu śledczego,  zainscenizował w warszawskim kościele św. Stanisława Kostki nieudany zamach samobójczy, nieudolnie poprzedzając go nadzwyczaj długim i sprawnie napisanym rzekomym listem pożegnalnym, którego lada obwieś czy Villon nie byłby zdolny wypełnić większą afirmacją życia, zaś każdy Polak i Katolik świadom tego, co Molier musiał wycierpieć po śmierci, ze strachem będzie zaglądał pod ławkę kościelną najbliższej niedzieli, by się upewnić, czy żadna tzw. IV/ śledcza i dziennikarska  władza w tzw. IV Rzeczypospolitej nie miesza mu tam niepoświęconej ziemi do pachnidełek na gruncie Prawa Kanoniczego, które w wypadku żydokomunisty Gieremka reprezentowane było niedawno przez 3 (słownie: trzech!) żydobiskupów, z których jednak żaden jeszcze nie odważył się pochować publicznie agnostyka w poświęconej ziemi, po katolicku, choć na transmitowanej znowu z udziałem prezydenta Kaczyńskiego mszy świętej w Archikatedrze św. Jana nie brakło obłudnego klepania klechy o życiu ludzkim "od chrztu świętego...", którego to sakramentu żyd używający nazwiska Gieremek nigdy wszak  nie przyjął, więc rabin w kapeluszu mógł odczytać wspaniałomyślnie kadisz, ale ksiądz a tym bardziej biskup rzymskokatolicki powinien się wprawiać w cnocie wstrzemięźliwości, od której wolni są z natury socjalistyczni bojówkarze Bundu, to Edelman wietnił sobie katolicką  uroczystość  pogrzebową praktykami szamańskimi, obłapywaniem się przez członków "Klanu Gieremka" ramionami, by poczuć ciepło, które unosiło się pod parasolami w Aleii Zasłużonych "Budowniczych Polski Ludowej" i biło do odkrytych po polsku głów  mocno jak pejsakówka w pokrzykiwaniu: "CICHO" na Hannę Gronkiewicz-Walz, było nie było Prezydenta wszystkich Warszawiaków;

 5. Teraz  życiu Wojciecha S. nie grozi niebezpieczeństwo, bo przebywa on sobie w Szpitalu Bielańskim, zaś o przyczynach choroby, która nie pozwoliła 76-letniemu eurodeputowanemu na tani przelot samolotem z  do Brukseli z funduszy europejskich, a zmisła cierpiącego od lat na znaczne uszkodzenie wzroku Gieremka do wysiłku kierowania autem na sposób brytyjski na długiej trasie non-stop z Polski do Brukseli, nie dowiedzą się od dziennikarzy prasy polskojęzycznej żądni sensacyjnego komunikatu o wynikach badania krwi denata na zawartość alkoholu, bo któżby śmiał profanować Santo Subito Gieremka jakimkolwiek podeżniem, co innego tzw. profesor po szkole średniej, żyd Bartoszewski, tego udający Polaków i Katolików polskojęzyczni dziennikarze, którzy nie muszą przecież wiedzieć, że po to są w Niemczech zgromadzenia demokratyczne, żeby uchwalać na posiedzeniach Landtagów, że zasłużonym żydom, takim jak Arno Lustuiger z Będzina, samouk, szkół nie kończył, a napisał m.in. książkę "Rotbuch. Stalin i Zydzi!",  należy się honorowy tytuł profesora, a nie barona w masońskiej Uniii Europejskiej.

Nadal na kanwie dostrzeżonych faktów historycznych:

6. Lech Wałęsa  broni Wojciecha Jaruzelskiego. "Generał miał mało do powiedzenia. Wówczas rządził sekretarz partii" - mówił przed sądem były prezydent, pytany, kto wydał rozkaz strzelania do robotników na Wybrzeżu w 1970 roku. Głównym oskarżonym w procesie jest generał Wojciech Jaruzelski.

Prezydent Lech Wałęsa jest prawdziwym i wielokrotnym doktorem honoris causa i tym się różni od braci Kaczyńskich, synów Mundka że  nie musi wiedzieć, jakie stanowisko państwowe zajmował żyd Cyrankiewicz w PRL, bo ma fach w ręku, a w obecnym PRL-u  wszystkim - jak mówi Wałęsa - rządzi partia (demokratyczna), a nie jakiś układ z Magdalenki, wszechwładna żydowska mafia, która ma haki i szafy na każdego masona.

7. Zbigniew Ziobro ma dobre wykształcenie i pochodzenie po matce, a nie ma na tyle pojęcia w sprawie tego, kto w Polsce kim rządzi, co Julia Pitera, która zapowiedziała, że pozwie dziennikarzy do sądu za naruszenie dubr osobistych, bo dziennikarze polskojęzyczni twierdzą, że jej mąż, reżyser Paweł Pitera był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Piotr", jak to wynika z akt Instytutu Pamięci Narodowej, a mąż pani minister w rządzie Donalda Tuska twierdzi, że nie zdradzał Polski z żydokomunistyczną Służbą Bezpieczeństwa, bo z własnej piersi wyrywał sobie krwawiące mięso, żeby nakarmić swoje potomstwo, a jego ojciec nie wiedzieć czemu zarejestrowany został przez  SB jako kontakt poufny "Pelikan", bo przecież równie dobrze mógł zostać zarejestrowany jak obecny Minister Michał Boni w tym samym rządzie Donalda Tuska, który to minister Boni sam się przyznał, że nikomu kiepa z głowy nie spadła przez współpracę z SB, a wręcz odwrotnie.

8. W Bułgarii i Rumuni rządzi wszystkim nie rząd, lecz żydowska mafia, która sprzedała sobie własność żyjących tam narodów za przysłowiowego dolara; wie o tym dr. honoris causa Lech Wałęsa bez szkół, wie Bruksela i wiedzą o tym doktorzy Lech i Jarosław Kaczyńscy, którzy nie wiadomo, czy mają do końca pojęcie, z jakiego to języka obcego zdawali egzaminy przy okazji obrony prawdziwych prac doktorskich, jako współpracownicy żydotrockistowskiego KOR-u, którydo czasu Magdalenki  formalnie pozostawał w opozycji do żydokomuny.

Na kanwie faktów, cd.:

9. Mięso pelikana nie jest koszerne, bo ptak ten jest obrzydliwocią (Kpł 11,29).

10. W Polsce, na Kubie, w Chinach Ludowych, we wszystkich państwach, w których niegdyś rządził sekretarz partii, jak chce Wałęsa, a w których kapitalizm budowany jest od 20 lat przez kadry wywodzące się w jasnej i czytelnej nawet dla analfabetów, prostej linii z żydokomunistycznych służb specjalnych, rządzi pieniądz, panie Prezydencie Wałęsa!  Rozciąga się globalistycznie bezwzględna władza Mamona w każdej dziedzinie życia,  a takie np. Ministerstwo Skarbu Państwa jest już tylko po to, żeby w czwartym kwartale 2008 roku sprzedać od 60,57 proc. do 65,67 proc. akcji Giełdy Papierów Wartościowych,  jak poinformował dziś minister skarbu Aleksander Grad.

11. Nie ma najmniejszego powodu, żeby przerywać posłom wakacje skuli  jednego dziennikarza, którego polskojęzyczni koledzy po piórze, 
zbierać się na kaucję i składać we właściwym sądzie odpowiednie poręczenia, przysparzają jedynie służbom specjalnym IV Rzeczypospolitej dodatkowej pracy, bo przecież ktoś musi przejrzeć te wszystkie ściany płaczu w internecie, pozbierać z nich adresy internetowe sentymentalnych i solidarnych, bądź po prostu próżnych, a pożytecznych idiotów, którzy zawsze będą odczuwać przemożną potrzebę podzielenia się słusznym oburzeniem, kiedy tylko zostaną odpowiednio sprowokowani przez służby specjalne. Tak było w PRL-u w 1956 r, w 1968, 1970, 1976, 1980 i 1989.

12.  Ministerstwo Skarbu Państwa chce, by w kolejnych latach minimum 40 proc. zysku netto Giełdy trafiało na dywidendę dla akcjonariuszy. Polityka wspierająca jedynie bogacenie się bogatych jest obżydliwością . Ma łuskę na oczach i nie jest koszerna.

Stan David Ligoń

http://sowa.mypodcast.com/200807_archive.html

czwartek, 31 lipca 2008, reakcja

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: mordechaj silberarsch, *.lublin.mm.pl
2008/08/29 18:13:41
sehr gute ideeien finde ich in diesem material. warum schreiben sie nicht so viele uber juden?? bitte schreiben sie mehr uber juden.ich liebe juden, schalom!!